Fenomen Anne melinasmom

Blog’da ilk yazdığım yazıda bana ilham olan kişilerden bahsetmiştim. Özellikle babalık tecrübemi blog olarak yayınlama fikri konusunda bana ilham olan iki kişiden birisinin sosyal medyada melinasmom olarak tanınan Merve Öztürk olduğunu yazmıştım. Kendisiyle tanışma imkanımız olmadığından ancak ona rağmen ondan çok şey öğrendiğimden de bahsetmiştim.

Bugün Vibel’in Ankara’da yaptığı etkinlikte kendisiyle tanışma şansımız da oldu. Sağolsun yoğunluğa rağmen bize epeyce zaman ayırdı, kızımız Melina’yı sordu, kendi tecrübelerinden tavsiyeler verdi. Kendisiyle geçirdiğimiz zamandan sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki, kesinlikle sosyal medyada göründüğünden çok daha samimi bir insan. “Ben buraya İstanbul’dan geldim, ben buranın yıldızıyım” havasında hiç olmadığı gibi gerçekten o da bizim gibi etkinliğe gelmiş sıradan bir katılımcı gibi etkinliğin tadını çıkarıyor, gelenlerle sohbet ediyordu. Belirli bir tanınmışlığa ulaşmış insanların bu mütevazi tavırlarını sürdürmesi bana göre en büyük olgunluk işareti. Kendisine olan sevgim ve saygım bu gün tanıştıktan sonra daha da arttı.

Bugün 270.000 takipçisi olarak bir instagram fenomeni olarak değil, bir anne olarak oradaydı. Uzun uzun sohbet etme fırsatımız olmasına rağmen hep annelik ve çocuklardan konuştuk. Bugün bir kez daha anladım ki Merve Öztürk her şeyden önce bir anne ve bu sıfatı her şeyin önüne koyuyor.

Melina’nın ne kadar mutlu ve huzurlu bir çocuk olduğunu elbette sosyal medyadan takip ediyoruz. İnşallah Melina’yla birlikte daha mutlu, daha güzel günleriniz olur. Sizin gibi bir anne için bundan daha iyi bir temenni var mıdır bilmiyorum. İyi ki Ankara’ya geldin melinasmom. Yine bekleriz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s