Melina’nın Annesi Yok Mu?

Gerek yorumlarda gerek atılan özel mesajlarda sıkça eşimi soruyorsunuz. “Eşinizden neden hiç bahsetmiyorsunuz?”, “Melina’nın annesi yok mu?” gibi yorumlara artık alıştım. Bayanlar ve baylar, sizi bugün Melina’nın annesiyle tanıştıracağım.

İlkim kendisinden bahsedilmesini istemedi. O da sizler gibi yazdıklarıma bir anne olarak yorum yazmak istedi. Eş kontenjanından dahil olmak istemedi. Şimdiye kadar o yüzden hiç eşimden bahsetmemiştim. 

İlkim’le 2005 yılında tanışmış olsak da kontağımız zaman içinde kayboldu. Ben doğru zamanın da doğru kişi kadar önemli olduğuna inanırım. Bizim doğumgünlerimi aynı. Yıllar sonra hiç beklemediğim bir anda, doğumgünümüzde tekrar konuşmaya başladık. Doğru zaman bu zamanmış ki bu sohbetler önce bir ilişkiye, sonra evliliğe dönüştü. 2014 yılında evlendik. Geçtiğimiz yıl da ailemize Melina katıldı. Sonrasını zaten biliyorsunuz. 

Evlendiğim günden bu güne geçen 2,5 yılda hiçbir zaman şüpheye düşmedim, pişman olmadım. İlkim’le evlenmek hayatımda verdiğim en doğru kararlardan birisi oldu. İlkim çok özel bir insan. Evimizin mutluluğu, huzuru benden çok onun eseridir. Bir gün bile kapris yaptığını, surat astığını, evde huzursuzluk çıkardığını hatırlamam. Haliyle ben de ona aynı şekilde davranmaya özen gösteriyorum. 

İlkim bana iyi bir eş olduğu kadar Melina’ya da iyi bir anne oldu. Bu blogda dahil olmak üzere İlkim bana her konuda, her kararımda sınırsız destek oldu ve biliyorum ki Melina hayatında ne karar verirse versin İlkim onun da en büyük destekçisi olacak. 

Biz ne para pul isteriz ne mevki makam. Allah bize ve kızımıza sağlık versin, ağzımızın tadını bozmasın. Başka da bir duamız, temennimiz yoktur. O yüzden de bir “Maşallah”ınızı alırız 😀

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s